chęć zmiany

Dlaczego pragniesz zmienić swój wygląd?

Zdarza się, że przychodzi taki dzień, w którym pragniemy zmienic coś w swoim życiu i wyglądzie. Zazwyczaj nie zastanawiamy się nad przyczynami, ale zrobili to za nas psycholodzy. Otóż doszli oni do wniosku, że gdy kobieta pragnie z dnia na dzień zmienic swój wygląd, znaczy to, ze równie gorąco pragnie ona zmienić styl swojego życia.

Krótkie włosy

Podejmujesz decyzję i obcinasz włosy na króciutko. Zapewne czujesz się aktywna i pewna siebie, chcesz to obwieścić światu. Albo jesteś zmęczona życiem, czujesz się staro, cierpisz bardzo po rozstaniu z kimś bliskim. Obcinając włosy odcinasz się od tego, co przykre.


Zapuszczanie włosów

To trochę trwa, dlatego należy sądzić, że Twoje cele są dalekosiężne, a Ty jesteś uparta i cierpliwa. Zapewne potrzebujesz trochę spokoju, nie chcesz żyć tak aktywnie jak do tej pory. Długie włosy to symbol kobiecości.


Zmiana koloru włosów

Zostajesz blondynką - chcesz być atrakcyjna i marzysz, by mężczyźni zwracali na Ciebie większą uwagę niż do tej pory.

Gdy farbujesz włosy na rudo - dajesz znak, że jesteś pełna namiętności i czekasz na wielką miłość. Jesteś wybuchowa i pragniesz niezależności. Zmieniając kolor włosów liczysz, że wszyscy to zauważą.

Przyciemnienie włosów oznacza, że chcesz być bardziej tajemnicza, a o niektórych sprawach nie masz ochoty nikogo informować.

Pani, która całymi latami dbała o piękny kolor włosów, skrywała ślady siwizny, nagle przestaje farbować włosy, silne od rosty zdradzają wszystko. Tak postępuje kobieta, która nie ma pieniędzy ani żadnych złudzeń.